website templates
Fuar Stand
Fuar Stand
Fuar Stand Turkiye (Dilek Medya), kendi bünyesinde oluşturduğu mimari tasarım grubu, profesyonel İmalat ve kurulum ekipleriyle; Başta Turk olmak üzere, yurt içi ve yurt dışı fuar stand tasarım ve uygulama hizmeti ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Turkiye Fuar Stand olarak ; halı, mobilya, tekstil, makine, teknoloji, altın, ayakkabı, gıda, tarım, insan kaynakları ve medikal fuarlarında faliyet gösteren OFM ( Ortadoğu Fuar Merkezi’de ) CNR Expo,TÜYAP ( Tüm FUARCILIK ) gibi fuar alanlarında düzenlenen fuarlarda stand tasarım ve uygulamalarıyla hizmet vermekteyiz.
Katılımcı olarak bulunduğunuz fuarlarda, standlarınız, ürünlerinizi sergilemek adına yaptırmış olduğunuz bir nevi ofisiniz ve showroomunuzdur.
Fuar süresince gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından gelen müşterilerinize ürünlerinizi etkili bir biçinde gösterebilmek adına standınızın firmanızı en iyi şekilde temsil etmesi gerekmektedir. Zira fuar standınız, katılmış olduğunuz fuarlardan olumlu sonuçlar almanızı ve potansiyel müşterileriniz üzerinde, etkileyici bir itibar bırakmanızı sağlayacaktır.
FUARLARA KATILMANIZIN VE PROFESYONEL STANDLAR YAPTIRMANIZIN ARTILARI:
» Fuarlar, potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en etkili ve hızlı yoludur,
» Yaptıracağınız etkileyici fuar standları ile potansiyel müşterilerinizi daha kolay etkileyebilirsiniz,
» Yaptıracağınız standlar sizin vizyonunuzdur, dolayısı ile sizleri iyi temsil edebilecek profesyonel bir standla duruşunuzu belirginleştirebilirsiniz,
» Fuar standınızda, iyi belirleyeceğiniz sergileme alanları ile yeni ürünlerinize vurgu yapıp ilgiyi arttırabilirsiniz,
» Fuar standları en etkileyici pazarlama mekanlarıdır ve rakiplerinizden bir adım önde olmanız size avantaj sağlayacaktır,
» Kreatif fuar standları ile akılda kalıcı olabilirsiniz,
» Fuar standları ile minimum maliyetlerle, optimum faydalar sağlayabilirsiniz,
Turkiye Fuar Stand olarak alanında uzman ekibimiz ile stand tasarım ve uygulama çözümlerimizle kurumsallığınıza yön vermek istiyoruz. Hemen bizimle İLETİŞİM'e geçerek, sizler için hazırlayacağımız fuar stand çözümleri hakkında görüş alabilirsiniz.
Adres

İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merk. Kat:1 No:8 0342 215 44 27 

İletişim

[email protected] 

Linkler