Dilek Medya Nasıl Bir Firmadır?

Dilek Medya olarak 9 yıldır kurum ve kuruluşlara, web tasarım, grafik tasarım, katalog / matbaa, profesyonel fotoğraf çekimi, promosyon, fuar stand tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz.

» Güçlü Çözüm Ortakları Olan Bir Firmayız!
Bir ajans olarak amacımız müşterilerimize her zaman ve kaliteli çözümler üretmektir. Bu bağlamda firmamız, bünyesinde çözemediği ürün ve hizmetleri sektörünün en iyisi olan firmalarla çalışarak çözmektedir.


» Her Müşterimize Aynı Hizmet Anlayışı ile Yaklaşan Bir Firmayız!
Bizim için işin büyüğü, küçüğü olmaz. Bu bakımdan çalıştığımız firmalar bize küçücük bir kartvizit çalışması da yaptırsa, devasa bir stand da yaptırsa bizim için yaklaşım aynıdır. O yüzden bizimle çalışan firmalar her zaman eşit ilgiyi göreceklerinden emin olabilirler.


» Kurumsal Yapımız Firmamızda Başlar ve Müşterilerimizle Olan İlişkilerimizde Devam Eder!
Firmalarımızdan gelen işler firmamıza girdiği andan itibaren kurumsallık başlar ve iş takip programımızla zaman sıralamasına yerleştirilir, o işi ya da operasyonu gerçekleştirecek olan teknik sorumlumuz düzenli olarak müşterilerimizi, işleri hakkında bilgilendirir. İş tamamlandıktan sonraki aşamada ise yapılan iş profesyonellerimizin süzgecinden geçirilerek müşterilerimizin beğenisine sunulur.


» Özgün Çalışmalarımız ile hem Müşterilerimizi hem de Müşterilerimizin Hedef Kitlesini Şaşırtan ve Etkileyen Bir Firmayız!
Her firmanın kendine has bir kurumsallığı olduğu gerçeğinden yola çıkarak, her firmamız için hazırladığımız çalışmalar eşssiz olarak tasarlanır ve uygulanır. Yaptığımız çalışmaların özgün olmalarının yanı sıra şaşırtıcı ve kreatif olmalarına hususunda da özellikle hassasiyet göstemekteyiz.


» Eğitime Özellikle Zaman Ayıran Bir Firmayız!
Sürekli gelişen teknoloji ve üretilen yeni ürünler konusunda ekibimizle düzenli olarak eğitim toplantıları yapmakta ve gelişmelere hızlı ayak uydurmaları için de ödevlendirmekteyiz. Bunun yanı sıra sunduğumuz ürün ve hizmetler konusunda haftalık olarak eğitim seminerleri düzenlemekte ve müşterilerimizi de aldığı hizmetler konusunda, maksimum verimi almaları için ücretiz olarak sunduğumuz, eğitim seminerlerine davet etmekteyiz.


» Sosyal Bir Firmayız!
Ekibimizin sürekli olarak daha yaratıcı fikirler üretmesi, tükenmişlik sendromuna kapılmamaları, daha verimli ve ekip ruhu ile çalışabilmeleri için mesai saatleri dışında sosyalleşmeleri konusundan özel kaynak ayırarak toplu ya da bireysel sosyal aktiviteler yapmaları konusunda teşvik etmekteyiz.

» Firmalarımızın A'dan Z'ye Tüm Ajans Hizmeri Konusunda Yanında Olan Bir Firmayız!
Web Tasarım, Google SEO, Grafik Tasarım, E-Ticaret Site Altyapısı, Fuar Stand Tasarım ve Uygulama, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Matbaa - Baskı ve Promosyon, başta olmak üzere tüm ajans hizmetleri konusunda profesyonel olarak destek veren firmamız, kendi bünyesinde ya da çözüm ortakları ile çözemediği işler konusunda da firmalarını, ihtiyaçları konusunda yönlendirmekte ve yönlendirdiğimiz işleri de firmaları ile birlikte takip etmektedir.
Kurumsal bakış açısı olan ve kurumsallığa yatırım yapan firmaların her zaman kazanacağına inanıyoruz! 

free responsive web templates
Adres

İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merk. Kat:1 No:8 0342 215 44 27 

İletişim

[email protected]

Links