html templates
E-Ticaret
E-Ticaret
12 Nisan 1993 yılından beri internet kullanılmaya başlanan ülkemizde gün itibari ile 40 milyon internet kullanıcısının olduğu tahmin ediliyor ve bu rakam nufusumuza oranla %45'e tekabül ediyor. Türkiye E-Ticaret ile 1997 yılında tanıştı ve internet altyapısının hızlanması, internet kullanıcılarının artması, mobil operatörlerin sunduğu kampanyaların internet kullanımını kolaylaştırması ve diğer tüm etmenlerin de etkisi ile günümüzde bir hayli yaygınlaşmıştır.
Tüm bu rakamları göz önünde bulundurduğumuz zaman bir e-ticaret sitesi edinmek çok mantıklı bir iştirak olacaktır. Bu bağlamda firmamız Türkiye'nin en iyi çözüm ortakları ile birlikte mağazanızı internet ortamına taşımanız adına başından sonuna kadar yanınızda olacaktır.
E-TİCARET SİTELERİNİN ARTILARI:
» Zaman sıkıntısı olmadan 7/24 açık olan bir mağazanız olacak.
» Bir E-Ticaret sitesine sahip olmak, gerçek bir mağaza açmaya oranla yüzlerce kat daha düşük maliyetli ve yüzlerce kat daha kazançlı.
» Hedef kitleniz bölgesel olmaktan çıkıp ulusal hatta global hale gelecek.
» İnternet üzerinde satışını yapabileceğiniz ürün yelpazeniz o kadar geniş olabilir ki onlarca mağazaya sığdıramayacağınız kadar çok ürün sergileyebilirsiniz.
» Müşterileriniz mağazanızda gezindiği zaman her ürününüzü kolayca göremeyebilir ya almak istediği ürünü kolayca bulamayabilir ama internet sitenizde istediği ürüne hızla ulaşabilir.
» En önemli unsur müşterileriniz alışveriş yapmak için sizin ayağınıza gelmeyecek, mağazanız müşterilerinizin ayağına gidecek.
E-Ticaret sitelerinin bunca artısına rağmen eksi yanları da yok değil;
E-TİCARET SİTELERİNİN EKSİLERİ:
» Ne yazıkki günümüz teknolojisinde müşterileriniz ürünlerinize dokunamaz, tadına bakamaz, kokusunu alamaz ya da üzerinde deneyemez.
» Müşterilerinize ürünü satmak adına birebir iletişim sağlayamazsınız.
» Ne yazıkki bazı etmenlerden dolayı online ticaret'e hala yeterince güven duyulmuyor.
» Son olarak, müşterilerinizin aldığı ürünlerde kargo bekleme zorunluluğu bulunuyor.
Gaziantep'te e-ticaret alanında iddialı olduğumuzu belirtmek isterim ve alanında uzman çözüm ortaklarımızla birlikte sizlere hizmet vermek adına hemen bizimle İLETİŞİM'e geçerek, e-ticaret çözümlerimiz hakkında daha detaylı fikir edinebilirsiniz. Dilek Medya İdeasoft Bayisidir!
Adres

İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merk. Kat:1 No:8 0342 215 44 27 

İletişim

[email protected]

Linkler